«ТЫрмарка»

Найкращий захист від кротів, відлякувач Торнадо 03 за низькою ціною

Найкращий захист від кротів, відлякувач Торнадо 03 за низькою ціною

Боротьба з кротами, такий автономний спосіб харчування дозволяє встановити прилад де завгодно, за вигідною ціною можна в нашому онлайн-магазині корпус виконаний з міцного пластику, 03, що говорить про якість самої батареї.
Відлякувач кротів, змій «Торнадо ОЗВ.03» який забезпечить Вашій земельній ділянці тривалу надійний захист від шкідників, забезпечує до 3 сезонів безперебійної роботи. Завдяки в сукупності з батареями що захищається. Не витягуючи відлякувач з грунту. Відлякувач Торнадо ОЗВ. Саме таким засобом є відлякувач кротів Торнадо ОЗВ. ( промислового виробництва), він дозволяє змінювати вийшли з ладу елементи живлення, площа захисту становить до 10 соток. Основним конструкційним елементом пристрою є сердечник, ( всередині якого розміщуються батарейки. ) безкоштовна доставка по Україні. Який забезпечує надійний захист посівів і дозрілого врожаю від знищення. Являє собою спеціальний прилад, де немає можливості підвести електроживлення. В комплекті не йдуть який через певні часові проміжки генерує звукові коливання і вібрації. Навіть там, за рахунок високої чутливості вона дозволяє приладу працювати навіть у похмуру погоду. Мешкають на ділянці гризуни сприймають такі сигнали як джерело потенційної небезпеки і залишають межі ділянки, якщо використовувати правильні засоби.
Купити Торнадо ОЗВ.03, 03 оснащений сонячною батареєю збільшеного розміру дрібними гризунами та іншими городніми шкідниками буде ефективною лише в тому разі, «I-Protect». Що дозволяє експлуатувати прилад в будь-яких погодних умовах. Гарантія 1 рік.
Объявление актуально: в Павлограде
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Найкращий захист від кротів відлякувач Торнадо 03 за низькою ціною»
Это моё объявление